Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/08/2022

ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ / ΜΥΚΟΝΟΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

                                          Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 4αστέρων στην ΜΥΚΟΝΟ
                                                                ζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης

                                                                                   Γενικών Καθηκόντων

Σκοπός:

• Διατήρηση της καθαριότητας όλων των χώρων
• Να διατηρεί συνεχή συμμετοχή στην καθαριότητα του ξενοδοχείου

Καθήκοντα:

• Να ελέγχει καθημερινά ότι όλοι οι χώροι είναι καθαροί.
• Να επικοινωνεί με το τμήμα για τις απαραίτητες εργασίες που γίνονται.
• Να εξασφαλίζει ότι τα βοηθήματα και τα υλικά για τον καθορισμένο τρόπο καθαρισμού χρησιμοποιούνται για τις κατάλληλες εργασίες και ότι κατευθύνονται και χρησιμοποιούνται οι σωστές ποσότητες.
• Να βοηθά στην απογραφή.
• Να εξασφαλίζει την ομαλή παράδοση στο προσωπικό της επόμενης βάρδιας.
• Να γνωρίζει διαδικασίες προφύλαξης πυρκαγιάς και ασφάλειας.
• Να ακολουθεί τις πολιτικές και τις διαδικασίες του ξενοδοχείου.
• Να αναλαμβάνει οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα ορίζονται από την προϊσταμένη.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• Ηλικία από 20 έως 50 ετών
• Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
• Θετικός και πολύ ευγενικός
• Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση

Παροχές

Παροχές:

• Μισθός: Αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
• 6 μέρες εργασίας με 1 ρεπό την εβδομάδα
• Παρέχεται διαμονή
• Παρέχεται διατροφή
• Ασφάλιση
• Ότι προβλέπει η ελληνική νομοθεσία