Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/02/2023

Οδηγός (Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας) - Πωλητής X-VAN

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΙΒΙΣΚΟΣ Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον κλάδο του εμπορίου τροφίμων με έδρα την Ρόδο για την ανάπτυξη του δικτύου της αναζήτα οδηγούς - πωλητές (EX VAN).

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση των προϊόντων στο όχημα δρομολογίου
  • Άμεση πώληση και διαπραγμάτευση προϊόντων στο πελατολόγιο μέσω εφαρμογής τιμολόγησης
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου / κωδικολογίου
  • Είσπραξη τιμολογίων και τήρηση ταμείου δρομολογίου
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής στους χώρους του οχήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Ενδιαφερόμενου
  • Ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης​
  • Ευγενικός και συνεργάσιμος με πελάτες και συναδέλφους
  • Ευελιξία ωραρίου κατά την θερινή περίοδο
  • Κάτοχος διπλώματος Γ' κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)

Θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως τα ακόλουθα

  1. Άδεια χειριστή κλaρκ
  2. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  3. Γνώση συστήματος φορητής τιμολόγησης

Παροχές

  • Σταθερός μισθός + Ποσοστά πωλήσεων
Εκδήλωση ενδιαφέροντος

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείστε να στείλετε το βιογραφικό σας στο info@iviskos.gr.

Ενναλακτικά μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 2241065410 ή να περάσετε από τα γραφεία μας να συμπληρώσετε μια αίτηση.