Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2022

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΑΙΑΝΙΑ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό πελάτη της , αναζητά Πωλητές Πρατηρίων Καυσίμων για εταιρικά πρατήρια υγρών καυσίμων ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ

Περιγραφή θέσης:

• Εφοδιασμός οχημάτων
• Έλεγχος υγρών & ελαστικών αυτοκινήτου
• Αλλαγή υαλοκαθαριστήρων
• Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
• Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πελατοκεντρική κατεύθυνση
• Ευχέρεια στην επικοινωνία
• Απόφοιτος/η Λυκείου
• Άριστη Γνώση Η/Υ
• Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο
• Επιθυμητή προηγούμενη εργασία σε πρατήριο καυσίμων

Παροχές

Προσφέρονται:

• Σταθερός μισθός, Ασφάλιση, Bonus
• Εκπαίδευση στα προϊόντα μεγάλης αλυσίδας πρατηρίων
• Μόνιμη εργασία

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Με την αποστολή του βιογραφικού σας θεωρούμε ότι επιθυμείτε να το κρατήσουμε στη βάση δεδομένων μας για να το συνταιριάξουμε με τη τρέχουσα ή και άλλες θέσεις εργασίας. Αν δεν επιθυμείτε να κρατήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση μας, παρακαλούμε σημειώστε το στο μήνυμα σας (ή απλά γράψτε «opt out»)