Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/10/2019

Supervisor/ Sales Team Leader - Elpedison

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για την στελέχωση της θέσης Supervisor/ Team Leader για νεοσύστατο απογευματινό τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες Θέσης
• Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων
• Οργάνωση, συντονισμός & παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του τμήματος
• Παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με στόχο την επίτευξη των συμφωνημένων στόχων, βάσει των δεικτών απόδοσης
• Αξιολόγηση της ομάδας & εντοπισμός των εκπαιδευτικών αναγκών της
• Διασφάλιση και τήρηση των πολιτικών & διαδικασιών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Διαχείριση συστημάτων ροής κλήσεων
• Διαχείριση κρύου / ζεστού πελατολογίου
• Δημιουργία βάσης επικοινωνίας
• Εμπειρία σε Sales Coaching
• Ικανότητα διαχείρισης και αξιολόγησης της ομάδας
• Πολύ καλή γνώση Η/Υ
• Πολύ καλή γνώση αγγλικών
• Άριστες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Ευελιξία Ωραρίου

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητα επαγγελματικής & μισθολογικής εξέλιξης
• Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
• Δυναμικό, μοντέρνο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εύκολη πρόσβαση
• Υψηλά bonus παραγωγικότητας
• Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ