Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/12/2023

Πωλητής / Πωλήτρια Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στις τηλεπικοινωνίες, αναζητεί για τα καταστήματά της στην περιοχή των Χανίων, πωλητές/τριες που θα είναι υπεύθυνοι/ες για την ποιοτική εξυπηρέτηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας.

Πρόκειται για θέσεις πλήρους απασχόλησης με συνεχές ή διακεκομμένο ωράριο απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών, μέσω της άριστης εξυπηρέτησής τους
  • Άμεση διερεύνηση αναγκών και κατεύθυνση του πελάτη
  • Καθοδήγηση, μέσω των κατάλληλων προτάσεων
  • Επίτευξη πωλήσεων με βάση συγκεκριμένους στόχους

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εξαιρετικές διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πάθος για την τεχνολογία

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης μέσα σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus από επίτευξη στόχων