Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/1/2022

Έμπειροι Σερβιτόροι

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΛΑΡΝΑΚΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Mavromatis Employment Bureau αναζητά για λογαριασμό πελάτη της – Beach Cocktail Bar - έμπειρους σερβιτόρους προς άμεση πρόσληψη στην περιοχή της Λάρνακας Κύπρου για σταθερή εργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Παραγγελιοληψία & άμεση εκτέλεση αυτής
  • Έλεγχος του πιάτου και επίλυση οποιονδήποτε ζητημάτων
  • Διατήρηση της καθαριότητας του χώρου
  • Eφαρμογή των απαιτούμενων προτύπων υγιεινής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση και χρήση της αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Δεξιότητες up-selling
  • Δυνατότητα οικοδόμησης αποδοτικών σχέσεων με συναδέλφους, με σκοπό την καλύτερη δυνατή συνεργασία
  • Γνώσεις ταμείου και συστημάτων παραγγελιοληψίας
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων με υπομονή και φιλικότητα

Παροχές

  • Μηνιαίες Απολαβές 1200€
  • Ασφαλιστικές Καλύψεις
  • Ευχάριστο Εργασιακό Περιβάλλον
  • Διαμονή
  • Αεροπορικά Εισιτήρια