Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2023

Family Advisor, Καστοριά

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Vodafone αναζητά Family Advisor ως μέλος της ομάδας πωλήσεων του οργανισμού, υπεύθυνο για τη διεύρυνση του οικιακού πελατολογίου της εταιρείας με στόχο την προώθηση ολοκληρωμένων υπηρεσιών.

Περιγραφή θέσης

• Καθημερινή επικοινωνία με νέους και υφιστάμενους πελάτες στο χώρο τους.
• Προγραμματισμός συνάντησης με εν δυνάμει νέους και υφιστάμενους πελάτες.
• Αξιολόγηση και καταγραφή των τρεχουσών υπηρεσιών του υποψήφιου πελατολογίου.
• Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και παράθεση των ιδανικότερων λύσεων με βάση το προφίλ του εκάστοτε πελάτη.
• Καθοδήγηση και εκπαίδευση των υποψηφίων πελατών στις νέες τεχνολογίες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η Λυκείου (Επιθυμητό ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ)
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Ομαδικό πνεύμα
• Ευελιξία, οργάνωση και σωστή διαχείριση χρόνου
• Προϋπηρεσία σε πωλήσεις θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μηνιαία bonus επίτευξης στόχων
• Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη σε νέα προϊόντα και τεχνολογίες
• Εκπαίδευση και ανάπτυξη προσωπικών δεξιοτήτων
• Ψηφιακά εργαλεία(επαγγελματικό tablet & κινητό)
• Προνόμια- εκπτώσεις στις υπηρεσίες του οργανισμού
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης εντός του οργανισμού
• Η πρόσληψη θα γίνει μέσω συνεργάτη