Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/12/2019

Digital Marketing Expert (Google Adwords / Facebook Ads)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας αναζητά για θέση πλήρους απασχόλησης (1) άτομο για τη θέση του: Digital Marketing Expert. Τα γραφεία της εταιρείας μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,  και η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στο χώρο του διαδικτύου.

Περιγραφή Θέσης

  • Δημιουργία διαφημίσεων στις πλατφόρμες Google ADWORDS & Facebook ADS
  • Monitor, Analyze, Optimize, Report των διαφημίσεων
  • Reports στην υποστηριζόμενη εταιρία
  • Επικοινωνία με τους πελάτες της εταιρείας
  • Έρευνα για νέα εργαλεία και features που θα βοηθούν στις διαδικασίες της εταιρείας και στη διαχείριση των διαφημίσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Facebook ADS & Google ADWORDS
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε διαχείριση GOOGLE ADWORDS
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Διάθεση για εργασία

Προαιρετικά προσόντα που θα εκτιμηθούν: γνώση SEO, γνώση χρήσης Newsletter Platforms, γνώση Affiliate Marketing.

Παροχές

  • Νεανικό / φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πιθανότητα εξέλιξης στην εταιρεία
  • Εκπαίδευση και εξειδίκευση στο digital marketing
  • Συμμετοχή σε μελλοντικές εκθεσιακές παρουσιάσεις της εταιρείας