Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/06/2020

Ηλεκτρολόγος/Ηλεκτρονικός & Μηχανικός Οχημάτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ/ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ζητείται για πλήρη απασχόληση για λογαριασμό συνεργείου μεγάλης εταιρίας ανακύκλωσης

Αρμοδιότητες:

  • Εξέταση και επισκευή του κινητήρα του οχήματος
  • Ρύθμιση και συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού του οχήματος
  • Εξέταση και επισκευή του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού του οχήματος
  • Έλεγχος, αντικατάσταση και επιδιόρθωση των κατεστραμμένων εξαρτημάτων
  • Επιθεωρήσεις σε κινητά οχήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος Άδειας Άσκησης Επαγγέλματος Μηχανικού/Ηλεκτρολόγου Αυτοκινήτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Απόφοιτος Τ.Ε.Ι ή Ι.Ε.Κ. με ειδικότητα Μηχανικού Αυτοκινήτων ή Ηλεκτρολόγου/ Ηλεκτρονικού Αυτοκινήτων
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 5 έτη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εργατικότητα, οργανωτικότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών