Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/05/2022

Στέλεχος Εξυπηρέτησης Πελατών – Customer Service

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία μεταφορών και αποθήκευσης αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στον Ασπρόπυργο.

Περιγραφή Θέσης :

  • Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση και έλεγχος παραγγελιών
  • Δρομολόγηση
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία 2 ετών σε οργανωμένη αποθήκη
  • Ευχέρεια στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office)
  • Εμπειρία σε C/S και WMS συστήματα (Θα εκτιμηθεί)
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Μεταφορικό μέσο

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό κλάδο