ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Εκπρόσωποι Τεχνικής Υποστήριξης (1st & 2nd Level)

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, εκ μέρους πελάτης της, ηγέτιδας πολυεθνικής εταιρείας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης σε 1st και 2nd Level τμήματα.

Η εργασία αφορά 8ωρη, 5θήμερη απασχόληση σε βάρδιες στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στην Αθήνα

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και επίλυση των αιτημάτων των πελατών σχετικά με τεχνικά προβλήματα που αφορούν σταθερή τηλεφωνία, internet και συνδρομητική τηλεόραση
  • Καταγραφή των σχετικών δεδομένων εντός του συστήματος CRM της εταιρείας
  • Άμεση ανταπόκριση και επίλυση σε πρώτο χρόνο
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ:
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα τεχνικής υποστήριξης
  • Απόφοιτος-η ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΕΠΑΛ σε σχετικό αντικείμενο
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Πελατοκεντρική εξυπηρέτηση και ομαδικό πνεύμα
  • Ταχύτητα και αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Σταθερός Μηνιαίος μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Διαρκής και αναλυτική εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν μεγάλο πολυεθνικό όμιλο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!