Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2022

Συντηρητής/τρια Ηλεκτρολογικού/ Μηχανολογικού Εξοπλισμού (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Συντηρητής/τρια Ηλεκτρολογικού/ Μηχανολογικού Εξοπλισμού
(Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης
• Συντηρήσεις στον εξοπλισμό των πελατών
• Εγκατάσταση ηλεκτρολογικού/ μηχανολογικού εξοπλισμού σε πελάτες
• Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
• Χειρωνακτικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Ένα (1) – δύο (2) έτη προϋπηρεσία ιδανικά σε αντίστοιχη θέση
• Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ/Τεχνικής σχολής Ηλεκτρολόγου, Αυτοματιστή, Υδραυλικού, Ψυκτικού
• Αρίστη γνώση των εφαρμογών MS Office
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Ικανότητες εργασίας και απόδοσης υπό πίεση
• Οργάνωση, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία