Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/5/2018

Collection Supervisor

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H lmw αναζητά εκ μέρους μεγάλης Χρηματοοικονομικής Εταιρείας, έναν έμπειρο Collection Supervisor που θα είναι υπεύθυνος για την διοίκηση της ομάδας τηλεφωνικής ενημέρωσης σχετικά με καθυστερήσεις πληρωμών, τροποποιήσεις δανείων και τραπεζικές ρυθμίσεις.

Καθήκοντα
- Καθοδήγηση, παρακολούθηση και εκπαίδευση της ομάδας με σκοπό την επίτευξη των ατομικών και ομαδικών στόχων
- Εποπτεία της τήρησης των εσωτερικών διαδικασιών
- Διαχείριση των δύσκολων κλήσεων και των έκτακτων περιστατικών
- Διαχείριση εισερχόμενων αιτημάτων από τους πελάτες
- Στρατηγικός σχεδιασμός ροής εργασιών
- Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την παρακολούθηση και συλλογή πληροφοριών
- Δημιουργία αναφορών προς τη Διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

- 3+ χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Collection Supervisor
- Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε τραπεζικό αντικείμενο
- Εξαιρετικές ικανότητες διοίκησης, οργάνωσης και συντονισμού
- Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
- Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και συστημάτων είσπραξης οφειλών

Παροχές

Προσφέρονται ανταγωνιστικές οικονομικές απολαβές και ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας, με ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης.