Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/9/2021

Οδηγός - Διανομέας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ  ΖΑΧΑΡΩΔΗ ΜΟΝ Α.Ε. έχει ηγετικό ρόλο στο στο χώρο των ζαχαρωδών, σοκολάτας και ζελινίων. Είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος και  διανομέας στην Ελλάδα για τις γρανίτες POLLARETI, προϊόντα FINI & BULGARI, και μία ευρεία ακόμη γκάμα προϊόντων. Διαθέτει εκτεταμένο δίκτυο διανομής για την εξυπηρέτηση της μικρής λιανικής.

Στα πλαίσια ανάπτυξής των διανομών των πωλήσεων, ζητά: Οδηγό φορτηγού αυτοκινήτου (ΙΧΦ)

Καθήκοντα:

  • Διανομή των προϊόντων της εταιρείας στους πελάτες
  • Διαχείριση δοσοληψία παραδόσεων-διανομών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη Θέση
  • Επιθυμητή γνώση ξένης γλώσσας, κατά προτίμηση Αγγλικής
  • Ευχάριστη και πρόσχαρη προσωπικότητα
  • Ανεπτυγμένες δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης
  • Απαραίτητη γνώση Η/Y, Tablet

Παροχές

  • Εκπαίδευση στα προϊόντα και στον τρόπο λειτουργίας της εταιρείας
  • Εταιρικό ΙΧΦ, κινητό τηλέφωνο, tablet
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης στο τμήμα πωλήσεων της εταιρείας
  • Μόνιμη απασχόληση, μισθός