Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/8/2017

ACCOUNT MANAGER

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H εταιρεία μας, Τεχνική - Διαφημιστική με έδρα στη Νέα Ιωνία, αναζητά στελέχη για τον σχηματισμό ενός δυναμικού τμήματος στρατηγικού σχεδιασμού, υποστήριξης & ανάπτυξης πωλήσεων.

Η επιχείρηση ζητά να προσλάβει Account Manager με τις παρακάτω κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση σημαντικών πελατών
  • Οργάνωση, παρακολούθηση των έργων των πελατών
  • Διαρκής επικοινωνία με την διοίκηση της εταιρείας & αναφορά σε τακτά χρονικά διαστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ σε κλάδο Οικονομικών, Διοίκησης επιχειρήσεων ή Διαφήμισης.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση άνω των 5 ετών
  • Άνεση Επικοινωνίας και Διαπραγματευτικές Ικανότητες
  • Επιμονή για την επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων, CRM-ERP
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Τυχόν στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.