Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/9/2022

Υπάλληλος Γραφείου στο τμήμα Εισαγωγών και Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία (ετος ιδρυσης 1980) που εδρεύει στον Ασπρόπυργο (κοντά στην έξοδο 4 της Αττικής Οδού) με αντικείμενο διεθνείς μεταφορές / αποθήκες / logistics τροφίμων και φαρμάκων αναζητά γυναικα Υπάλληλο στο Τμήμα Εισαγωγών

  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Προυπηρεσια σε μεταφορικη εταιρια και εταιρια logistics θα εκτιμηθει
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία στο mail : info@jpelekis.gr
  • Μετάβαση εργαζομένου στην εταιρία με δικό του μεταφορικό μέσο
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας ( προφορική και γραπτή επικοινωνία), όπως και άριστου χειρισμού e-mail , word - excel
  • Χειρισμος ERP προγράμματος

Καθήκοντα θέσης:

  • Καταχώρηση δεδομένων σε erp πρόγραμμα, έκδοση τιμολογιων/ δελτιων αποστολης,e-mail αλληλογραφια εσωτερικού και εξωτερικού, τηλεφωνική επικοινωνία
  • Επικοινωνία με πελάτες / προμηθευτές
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάθε επιπλέον ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί αναλόγως
  • Βασικές λογιστικές / οικονομικές γνωσεις θα εκτιμηθουν
  • Δευτερα - Παρασκευη, ωρα προσελευσης 09.00'
  • Αριστο εργασιακο περιβαλλον