Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/12/2019

Στέλεχος Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΒΑΤΩΝΤΑΣ - Ν.ΑΡΤΑΚΗ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πρωτοπόρα εταιρία στο χώρο των ξύλινων κατασκευών αναζητά Στέλεχος Marketing

Βασικές αρμοδιότητες

• Συμμετοχή στον σχεδιασμό και υλοποίηση digital marketing, ενεργειών web/e-mail
• Σχεδιασμός, δημιουργία και παρακολούθηση διαφημίσεων
• Υποστήριξη ενεργειών social media.
• Υποστήριξη προωθητικών παρουσιάσεων
• Εξυπηρέτηση και διαχείριση πελατών σε επίπεδο προσφορών, έργων και παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις

• Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ (marketing/επικοινωνίας/διοίκησης επιχειρήσεων).
• Εμπειρία στο digital marketing καθώς και σε διαδικτυακές καμπάνιες προσέλκυσης πελατών.
• Γνώση/χρήση google analytics.
• Άριστες ικανότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας.
• Άριστη γνώση Αγγλικών.
• Γνώση άλλων ξένων γλωσσών ιδιαίτερα επιθυμητή
• Άριστος χειρισμός Η/Υ και προγραμμάτων OFFICE και SOCIAL MEDIA, γνώση γραφιστικών εργαλείων (editing, photoshop, Illustrator ).
• Οργανωτικότητα, ευχέρεια στην επικοινωνία, υπευθυνότητα.

Προφίλ Υποψηφίου

• Ανεπτυγμένη αισθητική και δημιουργικότητα
• Οργάνωση, θα εκτιμηθεί η εμπειρία στη διαχείριση έργων
• Έμφαση στη λεπτομέρεια και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
• Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα και πνεύμα ομαδικής εργασίας
• Διάθεση για μάθηση

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μισθός