Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2019

Υπεύθυνος/η Ποιοτικού Ελέγχου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στο χώρο του αναζητά Υπεύθυνο/η Ποιοτικού Ελέγχου για την πόλη της Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης
• Ποιοτικός έλεγχος ενδυμάτων
• Έλεγχος και συντονισμός προμηθευτών και παραγωγών
• Διαχείριση εκκρεμοτήτων
• Οργάνωση τμήματος logistics
• Εξυπηρέτηση και διαχείριση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης σε γραμμή παραγωγής Βιοτεχνίας ενδυμάτων ή σε ποιοτικό έλεγχο ενδυμάτων
• Οργανωτικές ικανότητες
• Ακρίβεια, μεθοδικότητα και αντίληψη
• Αισθητική, έμφαση στη λεπτομέρεια, ενδιαφέρον για τη μόδα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
• Άριστη προοπτική εξέλιξης εντός της εταιρίας
• Άριστο, δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον και συνθήκες εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση