Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/04/2021

Βοηθός Συντηρητής Μηχανημάτων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη Γαλλία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Από την εταιρεία ΣΤΕΛΜΑ ΑΤΕ ζητείται Συντηρητής για μόνιμη εργασία στο μεγαλύτερο Ναυπηγείο κατασκευής Κρουαζιερόπλοιων και Πολεμικών Πλοίων στη Γαλλία.

Ο Συντηρητής θα αποτελέσει μέλος της ομάδας τεχνικών έργων της εταιρίας. Θα απασχοληθεί σε έργο πολυετούς διάρκειας.

Καθήκοντα

  • Καθημερινός έλεγχος καλής λειτουργίας μηχανημάτων
  • Τακτική Συντήρηση Εξοπλισμού (Βαρέα Μηχανήματα και μη)
  • Επιδιόρθωση απλών μηχανολογικών εξαρτημάτων
  • Συλλογή και τακτοποίηση εξοπλισμού
  • Μεταφορά εξαρτημάτων και λοιπών υλικών από και προς τους χώρους αποθήκευσης/εργασίας
  • Βοήθεια στον εργοδηγό βάρδιας σε άλλες εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή Φυσική Κατάσταση
  • Γνώση Αγγλικών – Επίπεδο Lower
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Διετής Προϋπηρεσία σε Συνεργείο Αυτοκινήτων (επιθυμητή)
  • Απόφοιτος Μηχανικός Αυτοκινήτων ΕΠΑΛ (προαιρετικό)
  • Άδεια Χειριστή Περονοφόρου Ανυψωτικού Οχήματος (προαιρετικό)

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση (με δοκιμαστική περίοδο διάρκειας 3 μηνών)
  • Μισθός: Αναλόγως των προσόντων / εμπειρίας
  • Στέγη
  • Μεταφορά από και προς το χώρο εργασίας
  • 3 Αεροπορικά Εισιτήρια μετ’ επιστροφής στην Ελλάδα/έτος
  • Εταιρική Γραμμή Τηλεφώνου