Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/10/2018

Πωλητές-τριες για Boutique Ενδυμάτων στο Κέντρο Αθήνας (Part Time)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διακρίνεσαι για το πάθος σου στη μόδα & την ευχέρεια στην επικοινωνία;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να απασχοληθείς σε Boutique στο Κέντρο της Αθήνας!

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας, που δραστηριοποιείται στον χώρο της σύγχρονης ανδρικής και γυναικείας ένδυσης, ένα από τα μεγαλύτερα Premium Brands, αναζητά Πωλητές/-τριες για μερική απασχόληση (τετράωρη / εξάωρη).
Τόπος Εργασίας: Κέντρο Αθήνα
Ωράριο Απασχόλησης: 4ωρο ή 6ωρο σε βάρδιες, σε ωράριο καταστημάτων

Καθήκοντα θέσης
• Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
• Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
• Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία σε θέσεις Πωλήσεων ή Εξυπηρέτησης Πελατών
• Προϋπηρεσία στον χώρο της ένδυσης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
• Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
• Καλή γνώση αγγλικών
• Άνεση στην επικοινωνία
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους

Παροχές

• Μεικτός ωριαίος μισθός άνω του βασικού (5€/ώρα)
• Αορίστου Χρόνου Σύμβαση
• Καθημερινή παροχή ποσού για επίδομα γεύματος
• Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης σε μια πολυεθνική εταιρεία