Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2017

Iατρικός Eπισκέπτης/-τρια (Νοσηλευτική/ Φυσιοθεραπεία) (κωδ.θέσης 722/ 75648)

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας στον κλάδο του ιατρικού εξοπλισμού, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Χρήση μηχανημάτων νευροπλοήγησης και νευροπαρακολούθησης

·      Επισκέψεις σε πελάτες της εταιρίας για την προώθηση και ενημέρωση υλικών

·      Διαχείριση υπάρχοντος και νέου πελατολογίου

·      Συμμετοχή σε χειρουργεία για το χειρισμό ιατρικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

·      Επιθυμητή προϋπηρεσία 2 έτη σε αντίστοιχη θέση

·      Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ σχολής κλάδου υγείας (Νοσηλευτικής/Φυσιοθεραπείας)

·      Άριστη γνώση Αγγλικών

·      Πολύ καλή γνώση MS Office

·      Κάτοχος διπλώματος ΙΧ ή/ και δικύκλου

·      Φιλοδοξία, δημιουργικότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες, οργανωτικότητα

·      Φιλικός και κοινωνικός χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα, πρακτικότητα

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

·      Ευκαιρίες εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.