Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/9/2019

OPEN SOURCE WEB DEVELOPER

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Open Source Web Developer για ανάπτυξη και υποστήριξη λειτουργίας διαδικτυακών εφαρμογών.

Αρμοδιότητες:
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό
  • Ανάπτυξη ιστοσελίδων και
  • Τεχνική υποστήριξη ιστοσελίδων και εφαρμογών ηλεκτρονικών υπηρεσιών βασισμένες σε Open Source λογισμικά.

Αρχική απασχόληση 4ωρη, άμεση (σε περίπτωση ικανοποιητικής απόδοσης) μετατροπής της θέσης σε πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

******  ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΙΤΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙΤΕ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ.   ******