Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/7/2020

Collection Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group αναζητεί Collection Agents για εργασία από το σπίτι, για λογαριασμό του Φυσικού Αερίου Αττικής.

Αρμοδιότητες:

• Επικοινωνία με τους πελάτες σχετικά με τις οφειλές τους
• Στοχευμένη αναγνώριση δυνατότητας αποπληρωμής των πελατών
• Ρύθμιση οφειλών με τη σύναψη συμφωνίας σχετικά με πλάνο αποπληρωμής

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
• Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
• Ικανότητα απόδοσης υπό συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά Προσόντα:

• Πτυχίο Διοίκησης ή Οικονομίας
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)

Παροχές

• Ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές καθώς και σύστημα bonus παροχών
• Ενδελεχής εκπαίδευση
• Ευκαιρίες προσωπικής ανάπτυξης