Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/9/2022

Υπάλληλος τμήματος Marketing - Πωλήσεων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Βιομηχανία με έδρα την ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ αναζήτα νέο/νέα για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων & marketing.

Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα Θέσης
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέων συνεργασιών
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης και προσωπικών επαφών για μακροπρόθεσμη συνεργασία
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών μετά την πώληση
  • Σύνταξη προσφορών και follow-up
  • Έρευνα ανταγωνισμού
  • Τήρηση εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής
  • Επίτευξη στόχου πωλήσεων και ανάπτυξης αγορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία
  • Απόφοιτος Λυκείου/Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας & άριστη χρήση Η/Υ
  • Άριστη γνώση και χρήση των εφαρμογών MS Office
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, με επικοινωνιακές ικανότητες Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης και διερεύνησης των αναγκών του πελάτη
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Επιχειρηματικό ήθος και επαγγελματική συνέπεια
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
  • Απαραίτητη κατοχή διπλώματος οδήγησης

Παροχές

  • Μόνιμη θέση εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης (όταν θα υπάρχουν ταξίδια εκτός πόλης με διανυκτέρευση)
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητα εξέλιξης