Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/2/2020

Μάγειρας Γ'

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμιο και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά

Μάγειρες Γ'.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Παραγωγή γευμάτων ζεστής και κρύας κουζίνας βάσει των εντολών του chef
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση χώρων εργασίας και εξοπλισμού
  • Παραλαβή και αποθήκευση των πρώτων υλών στους προκαθορισμένους χώρους
  • Υποστήριξη των λειτουργιών της κουζίνας αναλόγως των αναγκών
  • Τήρηση προδιαγραφών ασφάλειας τροφίμων στους χώρους παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνεργάσιμος, συνεπής, πρόθυμος, εργατικός, ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα
  • Πτυχίο Σχολής Μαγειρικής
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές απολαβές και πλήρης ασφάλιση
  • Κάλυψη μεταφορικών εξόδων
  • Εκπαίδευση και συνεργασία με έμπειρο προσωπικό
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης