Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/05/2022

Εργοδηγός Εργοταξίου με εμπειρία σε έργα αποκάλυψης μεταλλείων.

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΡΥΧΕΙΟ ΔΕΗ | ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η τεχνική εταιρεία ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο των δημοσίων έργων αναζητά για άμεση και μόνιμη απασχόληση:
Εργοδηγό Εργοταξίου με εμπειρία σε έργα αποκάλυψης μεταλλείων.

Καθήκοντα:

• Προγραμματισμός, ανάθεση εργασιών, έλεγχος και καταγραφή, ενημέρωση
• Οργάνωση εργασιακού περιβάλλοντος βάση κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας
• Επίβλεψη – συντονισμός εργοταξίων
• Επίβλεψη υπεργολάβων και του προσωπικού τους
• Καταγραφή εκτελεσθέντων εργασιών
• Ενημέρωση Υπεύθυνου Μηχανικού Έργου για αλλαγές – επιπλέον εργασίες.
• Έλεγχος ποιότητας εργασιών.
• Επιμέτρηση εκτελεσθείσας εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

• Δίπλωμα Εργοδηγού ή Σχετική Επιβεβαίωση εργασίας
• Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση
• Βασικές γνώσεις στον υπολογιστή – Word, Excel
• Ικανότητα καλής επικοινωνίας με συνεργάτες και προσωπικό
• Ικανότητα καλής διαχείρισης και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων
• Γνώσεις Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Θέση πλήρους απασχόλησης.
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
• Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης.