Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/03/2021

Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια από εταιρεία marketing στο κέντρο της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας
  • Διαπραγμάτευση και επίτευξη εμπορικών συμφωνιών
  • Τήρηση εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και προτάσεις βελτίωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνια στον κλάδο των πωλήσεων
  • Εμπειρία στην οργάνωση και ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office Word, Excel & Internet
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Μεθοδικότητα στην τήρηση του προγράμματος και τυπικότητα στις αναφορές

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση
  • Φιλικό, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας