Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2019

Ambassadors στο Αεροδρόμιο της Σκιάθου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι μόνιμος κάτοικος Σκιάθου? Έλα στην ομάδα της Brink’s!

Αναζητούμε νέους συνεργάτες για να εργαστούν ως
Ambassadors στο Αεροδρόμιο της Σκιάθου!

Τα καθήκοντα της θέσης:
• Παροχή γενικών πληροφοριών και γραμματειακή υποστήριξη
• Καταγραφή της ώρας που ανοίγει και κλείνει το check in
• Καθοδήγηση των επιβατών προς τα σωστά σημεία ελέγχου ανάλογα με τον προορισμό
• Καθοδήγηση κοινού σε ώρες αιχμής για την ομαλή λειτουργία της αίθουσας αναχωρήσεων
• Έλεγχο της ροής κίνησης των λεωφορείων και των οχημάτων
• Ενημέρωση των οδηγών ότι δεν επιτρέπεται η στάθμευση μακράς διάρκειας και η απομάκρυνση των οδηγών από τα οχήματα
• Ενημέρωση των ξεναγών για την διάταξη των επιβατών μέσα ή έξω από την αίθουσα αναμονής επιβατών
• Συλλογή των καροτσιών για τις αποσκευές, όταν βρίσκονται διάσπαρτα στο parking /curbside
• Ενημέρωση, καθοδήγηση και παροχή πληροφοριών σε επιβατικό κοινό, επισκέπτες, συνεργάτες, υπαλλήλους και λοιπούς χρήστες των κοινόχρηστων χώρων
• Ενημέρωση των fids

Απαραίτητα Προσόντα

• Απολυτήριο Λυκείου
• Πολύ Καλή Γνώση Αγγλικών
• Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά
• Απαραίτητη προϋπόθεση για να υποβάλεις υποψηφιότητα για τη θέση είναι να είσαι μόνιμος κάτοικος Σκιάθου!

Παροχές

• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
• Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας αερομεταφορών της χώρας μας
• Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
• Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας την επιλογή "Αποστολή Βιογραφικού" κωδικός θέσης AM/SKI

Τηλέφωνo επικοινωνίας στο τηλ. 2110130604 έως 605 ή στο 210 3484000 (εσωτ:- 270, -271, -273, -143, -137)