Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2023

Purchase Auditor

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΙΦΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

To 5* NOS Hotel & Villas, αναζητά για την σεζόν 2023
(February to October):
Αποθηκάριο / Purchase Auditor

Καθήκοντα:
  • Οργάνωση και συντονισμός Παραγγελιών & Παραλαβών
  • Ορθή Αποθήκευση προϊόντων
  • Αρχειοθέτηση τιμολογίων και δελτίων
  • Διανομή προϊόντων στα τμήματα βάσει δελτίων ενδοδιακίνησης
  • Επιστροφή προϊόντων
  • Έλεγχος ποιότητας και ποσότητας εμπορευμάτων
  • Απογραφές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Λογιστικές Γνώσεις
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, εργατικότητα
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστο χειρισμό Η/Υ, Office & προγραμμάτων αποθήκης, Pylon, Estia

Παροχές

  • Ευχάριστο πολυτελές περιβάλλον εργασίας.
  • Εκπαίδευση στα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Αθήνα.
  • Εξαιρετικό πακέτο αποδοχών.
  • Προοπτικές εξέλιξης εντός ενός ανερχόμενου ξενοδοχειακού ομίλου.
  • Στολή, Άριστη Διαμονή (2 Άτομα), Διατροφή.
Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας,
παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας με μία πρόσφατη φωτογραφία.