Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/09/2019

Στέλεχος για το τμήμα Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Ε. με τον διακριτικό τίτλο ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ, στα πλαίσια της συνεχούς και δυναμικής της ανάπτυξης, αναζητά άτομο για την κάλυψη θέσης στο τμήμα marketing της εταιρείας.

Η θέση έχει έδρα στη Ναύπακτο και περιλαμβάνει τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός, υλοποίηση & παρακολούθηση του marketing plan σε συνεργασία με τα αρμόδια τμήματα της εταιρείας
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση ενεργειών επικοινωνίας, προβολής και προώθησης σε συνεργασία με τα αρμόδια τμήματα πωλήσεων
  • Διενέργεια ερευνών, προωθητικών ενεργειών και event ανά σημείο
  • Φροντίδα ενιαίας προϊοντικής εικόνας στην αγορά και ενιαίας ταυτότητας στα καταστήματα που ανήκουν στο δίκτυο της εταιρείας
  • Παρακολούθηση και ανάπτυξη της loyalty card
  • Ανασχεδιασμός και ανάπτυξη εταιρικής ιστοσελίδας
  • Φροντίδα εικόνας στα social media
  • Σχεδιασμός e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

Το κατάλληλο άτομο θα πρέπει να διαθέτει:

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Αυξημένη αντίληψη των αναγκών του πελάτη και των τάσεων της αγοράς
  • Δημιουργικότητα, ευελιξία, πάθος για την εργασία και προσαρμοστικότητα, σε ένα δυναμικό, απαιτητικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον με έντονες προκλήσεις
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Άριστες γνώσεις αγγλικών και ms office
  • Βασικές γνώσεις προγραμμάτων σχεδίασης (photoshop, corel, κλπ)
  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον ενός έτους
  • Πτυχίο marketing ή Διοίκησης επιχειρήσεων θα εκτιμηθεί θετικά

Παροχές

  • Η εταιρεία μετά την αξιολόγηση των βιογραφικών για την προσφερόμενη θέση εργασίας, θα ανακοινώσει σε προσωπικές συνεντεύξεις το πακέτο παροχών, αναλόγως των προσόντων του κάθε υποψήφιου.