Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/2/2021

Interior Designer - Visual Merchandiser

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η μεγαλύτερη ελληνική εταιρία οικιακού εξοπλισμού αναζητά εξωτερικό συνεργάτη Interior Designer – Visual Merchandiser με βάση τη Θεσσαλονίκη, για το δίκτυο καταστημάτων της στη Βόρεια Ελλάδα. Αν συνδυάζεις τη δημιουργικότητα με την υψηλή αισθητική, έχεις εμπειρία στη διαμόρφωση και διακόσμηση βιτρινών και εσωτερικών χώρων καταστημάτων, θέλεις να συμμετέχεις στη διαρκή βελτίωση της εμπειρίας των καταναλωτών και μπορείς να ακολουθήσεις ένα ευέλικτο πρόγραμμα εργασίας, τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου και να σε γνωρίσουμε από κοντά!

Βασικές αρμοδιότητες

  • Διαμόρφωση των βιτρινών των καταστημάτων, ακολουθώντας αναλυτικούς οδηγούς και προτάσεις που δίνονται από το τμήμα marketing
  • Διαμόρφωση των εσωτερικών χώρων των καταστημάτων, με συγκεκριμένο οδηγό, αλλά και με διακοσμητικές προτάσεις του εκάστοτε συνεργάτη
  • Πιθανότητα συμμετοχής στη διαδικασία δημιουργίας των οδηγών διακόσμησης των βιτρινών και των εσωτερικών των καταστημάτων, βάσει αξιολόγησης από το τμήμα marketing

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. – Ι.Ε.Κ. Διακόσμησης
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και δυνατότητα μετακίνησης
  • Δυνατότητα έκδοσης τιμολογίου παροχής υπηρεσιών
  • Δημιουργικότητα και υψηλή αισθητική
  • Ευελιξία σε μέρες και ώρες εργασίας