Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/01/2023

Υδραυλικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΓΑΪΤΑΝΙ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ΛΥΣΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΟΕ, τεχνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της κατασκευής, συντήρησης και επισκευής ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων, αναζητά Υδραυλικό για εργασία στη συντήρηση κι επισκευή Νοσοκομειακών εγκαταστάσεων στη Ζάκυνθο.

Κύριες Αρμοδιότητες:

Εγκατάσταση, επισκευή και συντήρηση δικτύων ύδρευσης, αποχέτευσης, θέρμανσης και ψύξης.

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Άδεια Αρχιτεχνίτη ή Εργοδηγού Υδραυλικού
    • Πιστοποιητικό εμβολιασμού κατά Covid-19, καθώς πρόκειται για εργασία σε Νοσοκομειακές εγκαταστάσεις.

    Παροχές

    • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας, μέσα από το οποίο θα αναπτυχθούν οι δεξιότητες και οι ικανότητές σου
    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    • Συνεχής εκπαίδευση κι εκμάθηση νέων τεχνικών και τεχνολογιών στο αντικείμενο εργασίας

    Συνθήκες εργασίας:

    Πλήρης απασχόληση, πέντε ημέρες την εβδομάδα σε κυλιόμενες βάρδιες.