Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/09/2022

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H εταιρεία ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΟΦΙΣΜΑΡΤ Α.Ε. (πρώην ΣΑΜΑΡΑΣ Α.Ε), με έδρα το Κορωπί, δραστηριοποιείται 40 έτη στον κλάδο υποστήριξης και εφοδιασμού γραφείων και επιχειρήσεων (Β2Β), κατέχοντας κορυφαία θέση στην αγορά, αναζητά άτομο για την στελέχωση του τμήματος της αποθήκης.

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Ετοιμασία παραγγελιών με χρήση RF - PDA - WMS
  • Διαχείριση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Οργάνωση αποθεμάτων και τακτοποίηση των προϊόντων στην αποθήκη.
  • Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Υποστηρικτικές εργασίες στην αποθήκη
  • Έλεγχος παραγγελιών και προγραμματισμός δρομολογίων, ανάθεση παραδόσεων σε οδηγούς και μεταφορικές

Απαραίτητα Προσόντα

    Προφίλ υποψηφίων:

    • Άμεσα διαθέσιμοι για εργασία
    • Ανάλογη προϋπηρεσία
    • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών
    • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
    • Επιθυμητή άδεια χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ

    Παροχές

    Προσφέρονται:

    • Πλήρης απασχόληση (8ωρο/πενθήμερο)
    • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και πρόσθετων παροχών
    • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
    • Άριστο περιβάλλον εργασίας

    Εάν διαθέτετε τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας.