Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2020

Εργάτης Αποθήκης - Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμείς, η ομάδα της MM Business Solutions μοιραζόμαστε το ίδιο εργασιακό πάθος και ένα κοινό όραμα για την ποιότητα των υπηρεσιών μας. Είμαστε υπερήφανοι για την ανοδική μας πορεία, καθώς διακρινόμαστε για την άμεση ανταπόκριση και την εξυπηρέτηση που μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες μας!

Η MM Business Solutions, στο πλαίσιο της ανάπτυξης της επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση:

Εργάτη Αποθήκης – Picker

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Παλετοποίηση των παραγγελιών βάσει των διαδικασιών της Εταιρείας
  • Χειρισμός scanner για την διασφάλιση ποιότητας στη συλλογή των παραγγελιών και τη ορθή και έγκαιρη ενημέρωση των αποθεμάτων
  • Γνώσεις χειρισμού ηλεκτροκίνητου παλετοφόρου
  • Εφαρμογή και τήρηση κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1-5 ετών σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης αποθήκης ή σε οργανωμένο δίκτυο διανομής
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και ακρίβεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η Εταιρεία παρέχει:
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών