Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/05/2019

Μηχανικός Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Μηχανικός Πωλήσεων από αντιπροσωπεία μηχανημάτων τεχνικών έργων και ανυψωτικών μηχανημάτων με έδρα τον Ασπρόπυργο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και διαχείριση νέου και υφιστάμενου πελατολογίου, εντός και εκτός Αττικής
  • Εκπόνηση προσφορών σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Τεχνική υποστήριξη των πελατών σε θέματα εφαρμογών των προϊόντων
  • Ανάλυση του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολογίας ΤΕΙ ή ΑΕΙ θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Εμπειρία σε κατάρτιση διαγωνισμών Δημοσίου θα εκτιμηθεί
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών ανά την Ελλάδα

Παροχές

  • Σύστημα προμηθειών και bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό & laptop