Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/10/2023

Πατρονίστ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστού και δυναμικού ομίλου στο χώρο της γυναικείας ένδυσης, δυναμικό υποψήφιο/α που θα στελεχώσει την θέση του Πατρονίστ.

Ημέρες και Ωράριο Απασχόλησης: Δευτέρα έως Παρασκευή, 08:30-17:00 (on-site)

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Δημιουργία πατρόν και δελτίου τεχνικών προδιαγραφών
  • Απόδοση σχεδίων από το δείγμα μέχρι την παραγωγή
  • Επικοινωνία με προμηθευτές εξωτερικού, συνεργεία φασόν και ομάδα σχεδιασμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον χώρο της ένδυσης (απαραίτητη)
  • Ευχέρεια στη χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή γνώση του προγράμματος Optitex
  • Ευχέρεια στη χρήση προγραμμάτων MS Office

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας