Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2019

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H Mediatel δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και κατέχει ηγετική θέση παρέχοντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εξυπηρέτησης. Οι άνθρωποί μας και το ομαδικό πνεύμα συνεργασίας αποτελούν τα βασικότερα στοιχεία που προσδίδουν αξία στις υπηρεσίες και στην εικόνα μας, θέτοντας τον ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα, ως το πιο σημαντικό χαρακτηριστικό της εταιρείας το οποίο είναι εμφανές σε όλα τα τμήματα, τις ομάδες και τις δράσεις της.

Περιγραφή θέσης:
Η Mediatel αναζητά Υπάλληλο Τεχνικής Υποστήριξης για λογαριασμό εταιρείας με ηγετική θέση στον κλάδο των Τηλεπικοινωνιών για τη διαχείριση αιτημάτων πελατών μέσω εισερχόμενων κλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ με κατεύθυνση Τηλεπικοινωνίες, Δίκτυα ή Πληροφορική
• Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική τεχνική εξυπηρέτηση ή εξυπηρέτηση πελατών σε τηλεπικοινωνιακό πάροχο
• Γνώσεις σε δίκτυα, διαχείριση βλαβών Internet, τηλεφωνίας και τηλεόρασης (επιθυμητό προσόν)
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office & εξοικείωση με CRM σύστημα (κατά προτίμηση Siebel
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Διάθεση για μάθηση και αυτοβελτίωση
• Αναλυτική σκέψη για την επίλυση δύσκολων προβλημάτων

Παροχές

• Μερική απασχόληση με δυνατότητα για πλήρη απασχόληση
• Σταθερός μηνιαίος μισθός με ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
• Παροχές υγείας σε συνεργαζόμενους Ιατρικούς ομίλους
• Συνέπεια στις πληρωμές
• Bonus παραγωγικότητας
• Επαγγελματική εξέλιξη
• Εργασία χωρίς ηλικιακό όριο
• Συνεχής εκπαίδευση
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Extra παροχές και συμμετοχή σε καμπάνιες ανταπόδοσης της εταιρείας
• Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (πλησίον μετρό Πανόρμου)