Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/03/2021

Administrative Office Assistant - Υπεύθυνη Τμήματος Γραμματειακής Υποστήριξης (γνώση ρωσικών)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Διαθέτεις εμπειρία σε οργανωμένα τμήματα HR;
Είσαι επικοινωνιακή και μπορείς να εργαστείς σε γρήγορους ρυθμούς;
Τώρα, σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς στην RE/MAX, το μεγαλύτερο δίκτυο μεσιτικών υπηρεσιών στον κόσμο!

Η RE/MAX Metron, το μεγαλύτερο γραφείο μεσιτικών υπηρεσιών στη Χαλκιδική και ένα από τα καλύτερα της RE/MAX Hellas, αναζητά άτομο που θα καλύψει τη Νέα θέση της Υπεύθυνης Τμήματος Γραμματειακής Υποστήριξης (Administrative Office Assistant). Η εργασία αφορά πλήρη απασχόληση, o τόπος εργασίας είναι στην Καλλιθέα Χαλκιδικής και υπάρχει το ενδεχόμενο περαιτέρω ανέλιξης της υποψηφίου στο τμήμα του management.

Οι αρμοδιότητες της Administrative Office Assistant θα είναι να:

  • Οργανώνει το τμήμα γραμματειακής υποστήριξης (front office, έγγραφα, εισερχόμενα γραφείου)
  • Συντονίζει την ομάδα συνεργατών του γραφείου (ημερολόγιο συναντήσεων, παροχή εγγράφων, κ.α.)
  • Συνεργάζεται και διαχειρίζεται αποτελεσματικά με όλους τους ήδη ενεργούς συνεργάτες
  • Αναζητά συνεχώς διαφορετικές και εναλλακτικές διαδικασίες με σκοπό την δημιουργία ενός πιο αποτελεσματικού και αποδοτικού συστήματος διαχείρισης
  • Προτείνει και εφαρμόζει νέες ιδέες προσέλκυσης ταλαντούχων συνεργατών
  • Παρακολουθεί όλες τις συναντήσεις, συνέδρια, εκπαιδεύσεις και άλλες εκδηλώσεις του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

Η επιτυχημένη υποψήφια πρέπει να διαθέτει:

  • Άριστη γνώση απαραίτητα της Ρωσικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Βουλγάρικης & Σέρβικης γλώσσας θα εκτιμηθεί δεόντως
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ, Office Microsoft (Εxcel, Word, PowerPoint), Photoshop, Adobe
  • Απαραίτητη τουλάχιστον 2-3 χρόνια συναφούς εργασιακή εμπειρία σε οργανωμένα τμήματα ανθρώπινου δυναμικού
  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ σε τμήμα Βαλκανικών σπουδών, ανθρωπιστικές και κοινωνικές επιστήμες ή διοίκηση επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν και θα συνεκτιμηθεί
  • Μεταπτυχιακός τίτλος στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού θα εκτιμηθεί δεόντως
  • Επαγγελματική εμπειρία σε εταιρία κινητής τηλεφωνίας, εταιρία τηλεπωλήσεων ή recruitment agency θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνωριμίες & δημόσιες σχέσεις
  • Εξωστρέφεια & κοινωνικότητα
  • Ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου και όγκου δουλειάς
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Φιλοδοξία
  • Διάθεση για Εξέλιξη
  • Συνεργατικό πνεύμα

Παροχές

Το πακέτο παροχών που προσφέρουμε αφορά σε:

  • Πακέτο αμοιβών με βασικό μισθό και Extra Bonus
  • Συνεχής και υψηλού επιπέδου Custom Εκπαίδευση
  • Πλήρης υποστήριξη από τον Broker του γραφείου σε κάθε βήμα
  • Σιγουριά κάτω από το #1 πανίσχυρο Brand Name της RE/MAX International
  • Σύγχρονο & Ευχάριστο Εργασιακό Περιβάλλον και οργάνωση Πολυεθνικής εταιρείας
  • Σύγχρονη Τεχνογνωσία
  • Πανελλαδική και παγκόσμια Διαφήμιση
  • Ευκαιρίες για προσωπική & Επαγγελματική Εξέλιξη

Έλα στην ομάδα μας & συμπλήρωσε μαζί μας το παζλ της επιτυχημένης σταδιοδρομίας σου!