Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/9/2022

Υπάλληλοι Καταστημάτων Τρίκαλα (Project Paso)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων σε καταστήματά της στην Βόρεια Ελλάδα.

Περιγραφή Θέσης
Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την παράδοση των φοιτητικών ταυτοτήτων (πάσο) και την προώθηση προγραμμάτων στους νεοεισαχθέντες φοιτητές στα συνεργαζόμενα καταστήματα της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

•    Απόφοιτοι Λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ
•    Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, όχι απαραίτητη
•    Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
•    Βασική γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
•    Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

•    Σταθερό πακέτο αποδοχών
•    Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας