Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/7/2023

Υπάλληλος Πωλήσεων Φυσικού & Ηλεκτρονικού Καταστήματος (e-shop)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 46 - ΒΑΤΑΝ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της λιανικής και χονδρικής πώλησης φίλτρων νερού, ζητά Πωλητή / Πωλήτρια Φυσικού & Ηλεκτρονικού Καταστήματος (QWaterFilters e-shop), για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών e-shop (τιμολόγηση, συσκευασία, αποστολή).
  • Υποστήριξη πελατών ηλεκτρονικού & φυσικού καταστήματος μέσω τηλεφώνου / email / social media.
  • Διαχείριση εμπορευμάτων, έλεγχος και παρακολούθηση του αποθέματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (MS Office, Windows).
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ηλεκτρονικό κατάστημα.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ευγένεια, επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα.

Παροχές

Θέλεις να εργαστείς σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση με ευχάριστο και μοντέρνο περιβάλλον εργασίας; Κάνε αίτηση και στείλε μας το βιογραφικό σου.

Υπάρχει μια θέση στην ομάδα μας για εσένα!