Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/5/2021

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία εμπορίας φωτιστικών και ηλεκτρολογικού υλικού, μέλος του ομίλου εταιρειών Β. ΚΑΥΚΑΣ Α.Ε., αναζητά Υπάλληλο Λογιστηρίου.

Η θέση αφορά στο κατάστημα της εταιρείας στην Κέρκυρα και αναφέρεται στην Οικονομική Διεύθυνση της ΚΑΥΚΑΣ στην Αθήνα.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  •  Καταχώρηση τιμολογίων δαπανών και αγορών
  •  Καταχώρηση πληρωμών προμηθευτών
  •  Καταχώρηση εισπράξεων πελατών
  •  Παρακολούθηση χαρτοφυλακίου επιταγών
  •  Βασικές Εγγραφές γενικής λογιστικής
  •  Συμφωνία ταμείου επιχείρησης
  •  Συμφωνία τραπεζικών λογαριασμών

Απαραίτητα Προσόντα

Αναζητούμε δυναμικές προσωπικότητες που διαθέτουν:
  •  Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Λογιστικής