Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/7/2020

Πωλητής / Πωλήτρια Wind store

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη AΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ζητείται Πωλητής/Πωλήτρια Wind store στους Αμπελόκηπους.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών εντός καταστήματος
  • Προώθηση συνδέσεων κινητής - σταθερής τηλεφωνίας και TV
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου βάσει διαθέσιμων προϊόντων και προσφορών
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων
  • Προσέγγιση μηδενικών πελατών με σκοπό την ενεργοποίηση τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στο χώρο των τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχου μέσω πελατοκεντρικής προσέγγισης
  • Άνεση στην επικοινωνία και άριστη χρήση του προφορικού λόγου
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου και οργάνωσης της εργασίας
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση στη γκάμα των προϊόντων μας και τις τεχνικές πωλήσεων
  • Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας