ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Υπάλληλος ηλεκτρονικού καταστήματος

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΈΡΜΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το ηλεκτρονικό κατάστημα IshopOnline.gr του ομίλου FOREBELLE M. IKE αναζητά νέο μέλος για την θέση υπάλληλος ηλεκτρονικού καταστήματος.

Περιγραφή Θέσης

Η θέση αφορά πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση με αποδοχές ανάλογες των δυνατοτήτων, της αποδοτικότητας και της αποτελεσματικότητας του υποψηφίου. Αναζητάμε μόνιμη, πλήρη σχέση συνεργασίας με υπεύθυνους και αξιόλογους συνεργάτες.

• Διαλογή & Συσκευασία (picking/packing)
• Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
• Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή παραγγελίας
• Διαχείριση ειδών αποθήκης
• Διαχείριση ειδών καταλόγου

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου και άνω
• Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ή κατάστημα μόδας
• Γνώση Αγγλικής Γλώσσας σε επίπεδο Lower και άνω
• Οργάνωση και επαγγελματισμός
• Απαραίτητη γνώση ERP ή υπολογιστικών φύλλων
• Κατοχή αυτοκινήτου (η έδρα της εταιρίας είναι στο 16χλμ Θεσσαλονίκης – Μουδανιών)

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός με δυνατότητες εξέλιξης
• Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
• Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!