Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2021

Υπάλληλος ηλεκτρονικού καταστήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΈΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το ηλεκτρονικό κατάστημα IshopOnline.gr του ομίλου FOREBELLE M. IKE αναζητά νέο μέλος για την θέση υπάλληλος ηλεκτρονικού καταστήματος.

Περιγραφή Θέσης

Η θέση αφορά πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση με αποδοχές ανάλογες των δυνατοτήτων, της αποδοτικότητας και της αποτελεσματικότητας του υποψηφίου. Αναζητάμε μόνιμη, πλήρη σχέση συνεργασίας με υπεύθυνους και αξιόλογους συνεργάτες.

• Διαλογή & Συσκευασία (picking/packing)
• Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
• Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή παραγγελίας
• Διαχείριση ειδών αποθήκης
• Διαχείριση ειδών καταλόγου

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου και άνω
• Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ή κατάστημα μόδας
• Γνώση Αγγλικής Γλώσσας σε επίπεδο Lower και άνω
• Οργάνωση και επαγγελματισμός
• Απαραίτητη γνώση ERP ή υπολογιστικών φύλλων
• Κατοχή αυτοκινήτου (η έδρα της εταιρίας είναι στο 16χλμ Θεσσαλονίκης – Μουδανιών)

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός με δυνατότητες εξέλιξης
• Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
• Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον