Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2020

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης υπηρεσιών 3play

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή Θέσης

Ο Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης είναι υπεύθυνος για την ποιοτική τεχνική εξυπηρέτηση των συνδρομητών μας στις παρεχόμενες υπηρεσίες internet, τηλεφωνίας και τηλεόρασης, πλαισιωμένη με διαδικασίες και μετρήσιμη με καθορισμένους στόχους.

Αρμοδιότητες
  • Ολοκληρωμένη και έγκαιρη διαχείριση αιτημάτων πελατών
  • Monitoring και επίλυση τεχνικών αναφορών
  • Καταγραφή των πληροφοριών μέσω ηλεκτρονικού συστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ πληροφορικής ή τηλεπικοινωνιών
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων & διαχείρισης δικτυακού εξοπλισμού (Routers, Switches, LAN, WAN)
  • Εμπειρία σε υπηρεσίες ADSL, τηλεφωνίας ή συνδρομητικής τηλεόρασης
  • Γνώσεις Αγγλικών
  • Άριστη τηλεφωνική και γραπτή επικοινωνία
  • Ευχέρεια στη δακτυλογράφηση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Θέληση για περαιτέρω εξέλιξη
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό με συνέπεια στις πληρωμές
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (πλησίον ΗΣΑΠ)