Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/07/2016

Πωλητής Καταστήματος Τηλεπικοινωνιών (Ίλιον)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Διαθέτεις εμπειρία στην πώληση Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών;
Έχεις εργαστεί στις Πωλήσεις σε Call Center ή σε Κατάστημα; Τώρα έχεις τη δυνατότητα ως Πωλητής σε κατάστημα στο Ίλιον!

Ο πελάτης
Franchise κατάστημα Τηλεπικοινωνιών στο Ίλιον.

Καθήκοντα Ρόλου
Ο/Η κάτοχος του ρόλου θα είναι υπεύθυνος για την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος και για την πώληση υπηρεσιών κινητής / σταθερής τηλεφωνίας και υπηρεσιών συνδρομητικής τηλεόρασης. Θα πρέπει να είναι σε θέση να κάνει διερεύνηση αναγκών και να προτείνει το καλύτερη δυνατή λύση είτε σε υπάρχοντες πελάτες, είτε σε καινούργιους με σκοπό την ολοκληρωμένη και ποιοτική πώληση και την επίτευξη ικανοποίησης του πελάτη. Αφορά εργασία πλήρους απασχόλησης με ωράριο καταστημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη εμπειρία στις Πωλήσεις για τουλάχιστον ένα έτος, είτε σε κατάστημα, είτε σε Call Center
• Απαραίτητη γνώση των Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών (σταθερή, κινητή, συνδρομητική)
• Αντίστοιχη εμπειρία σε κατάστημα Τηλεπικοινωνιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Διάθεση για εργασία και επαγγελματική ανέλιξη
• Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων

Παροχές

• Μεικτός μηνιαίος μισθός 750 €
• Επιτεύξιμα μηνιαία μπόνους βασισμένα σε ατομική στοχοθεσία