Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2022

ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΓΕΙΡΑ

Εστίαση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR, για λογαριασμό πελάτη της, Ιχθυοπωλείο/ Ψητοπωλείο στα Πεύκα Θεσσαλονίκης αναζητά 1 (ένα) άτομο, για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης
• Κρύα, ζεστή κουζίνα
• Μαγειρευτά πιάτα ημέρας
• Διαχείριση αναλωσίμων
• Καθαριότητα κουζίνας στο τέλος της βάρδιας καθημερινά.

Στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Καλή γνώση αγγλικών
• Πιστοποιητικό Υγείας
• Τήρηση κανόνων υγιεινής
• Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση.

Παροχές

Παροχές Εταιρίας
• Μισθός
• Ασφάλιση
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.