Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2018

Στελέχη Πωλήσεων (Δράμα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η MSPS, εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο των ολοκληρωμένων υπηρεσιών marketing & πωλήσεων, αναζητά γυναίκες & άνδρες υπαλλήλους με έδρα τη Δράμα για full time & part time απασχόληση ορισμένου χρόνου σε καταστήματα λιανικής πώλησης για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρίας.

Περιγραφή Θέσης
• Ανάπτυξη πελατολογίου
• Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας
• Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
• Εκπροσώπηση σε εταιρικές εκδηλώσεις
• Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία στον τομέα των πωλήσεων
• Καλή γνώση MS Office
• Πολύ καλή γνώση αγγλικών
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και μεθοδικότητα
• Άριστες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση