Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/5/2021

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Υπεύθυνος Τμήματος Ανταλλακτικών, ζητείται από αντιπροσωπεία αυτοκινήτων στα νότια προάστια.

Αρμοδιότητες:
• Προγραμματισμός, παραγγελία, απόθεση και πώληση γνήσιων ανταλλακτικών και εξοπλισμού
• Διαχείριση ημερήσιου πλάνου παραγγελιών
• Διαχείριση παραλαβών από προμηθευτές
• Παραλαβή εμπορευμάτων - Τακτοποίηση στις θέσεις τους
• Έλεγχος και καταχώρηση τιμολογίων στο σύστημα
• Συνεργασία με συνεργείο, τροφοδότηση τεχνικών με ανταλλακτικά
• Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική, ηλεκτρονική ή και φυσική παρουσία του πελάτη) - Παρακολούθηση παραγγελιών πελατών

Αποστολή βιογραφικών στο email: fanastasiou@pcglyfada.gr