Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2021

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Ελληνική βιομηχανία χρωμάτων STANCOLAC με έδρα την Θεσσαλονίκη (Διαβατά) ζητά Υπάλληλο Γραφείου.

Αρμοδιότητες
  • Παραγγελιοληψία & Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στην τιμολόγηση /εξαγωγές
  • Οργάνωση / επίβλεψη / παρακολούθηση καθημερινών παραγγελιών
  • Διαχείριση εγγράφων/ οργάνωση γραφείου-αρχειοθέτηση
  • Σύνταξη προσφορών
  • Γνώση ERP SINGULAR

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες & άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Απαραίτητες σπουδές θετικές κατεύθυνσης
  • Γνώση Microsoft Office (excel,word κλπ)
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιπέδου LOWER)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (απαραίτητη)
  • Κάτοχος αυτοκινήτου για μετακίνηση στην εργασία

Παροχές

  • Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
* Παρακαλούμε τα βιογραφικά να αποστέλλονται με μία πρόσφατη φωτογραφία του υποψηφίου.