Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2019

Υπάλληλος γραφείου με βασικές γνώσεις τιμολόγησης & εμπορικής διαχείρισης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Zητείται νέος ως Υπάλληλος σε τεχνική - εμπορική εταιρεία στην ανατολική Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση εμπορικού προγράμματος
  • Βασικές γνώσεις τιμολόγησης
  • Γνώση Word / Excel / Outlook
  • Εξοικείωση και  αντίληψη με τη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και λογισμικού
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Προαιρετική γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, μηχανής 150 c.c.
  • Διάθεση, θετική ενέργεια και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Διάθεση για γνώση και απόκτηση εμπειρίας

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας με νέους ανθρώπους
  • Δυνατότητα εξέλιξης